Пінопласт "Століт". Все про правильне утеплення | В Україні вводяться будівельні норми з європейськими вимогами до теплоізоляції фасадів будинків
22507
post-template-default,single,single-post,postid-22507,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive

В Україні вводяться будівельні норми з європейськими вимогами до теплоізоляції фасадів будинків

Як повідомляє Мінфін, нові вимоги до теплоізоляції викладені в ДБН В.2.6-33:2018 «Конструкції зовнішніх стін із фасадною теплоізоляцією. Вимоги до проектування», який був опублікований в офіціальному бюлетені Мінрегіону 30 серпня та вступить в силу 1 грудня 2018 року.

Завдяки цьому кожен рік українці зможуть економити до 15% теплової енергії. Це також дозволить на 15-20% підвищити терміни експлуатації будівель.

«Сьогодні сучасні технології та матеріали для теплоізоляції фасадів дозволяють суттєво економити на опаленні, особливо в зимовий період. І це успішно використовується в більшості країн Європи та багатьох країнах світу. Ми взяли цей досвід за основу та при оновленні ДБН по фасадній теплоізоляції ми привели у відповідність з європейськими вимоги про проведення таких заходів», – стверджує Лев Парцхаладзе.

Норми розповсюджуються на проектування конструкцій зовнішніх стін із фасадною теплоізоляцією житлових, суспільних та промислових будівель та споруд при новому будівництві, реконструкціях та капітальному ремонті (термомодернізації) з врахуванням вимог Технічного регламенту будівельних виробів, будівель та споруд та ДБН В.!.2-11-2008 «Основні вимоги до будівель і споруд. Економія енергії».

No Comments

Post a Comment