Утеплювати житлові будинки тепер можна без дозвільних документів

Про це повідомив зам міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Так, 18 грудня 2018 року Кабінет міністрів України затвердив оновлений Перелік будівельних робіт, що не потребують документів на їх виконання, і по закінченню яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію.

Зокрема, тепер для проведення будівельних робіт по комплексній теплоізоляції вже введених в експлуатацію житлових будинків (стін, даху, горищ, технічних поверхів, цоколів або підвалів) не потрібно отримувати дозвільні документи.

Відмічається, що це стосується індивідуальних житлових будинків, що відносяться до об’єктів з незначними (СС1) наслідками, та багатоквартирного житла висотою до 100 м – об’єктів з середніми (СС2) наслідками.

«Раніше, щоб провести утеплення житлового будинку, наприклад, стін, даху або горища, потрібно було отримувати обов’язковий дозвіл ДАБК. Це могло затягувати проведення таких робіт на декілька місяців. Тому поновлюючи перелік нескладних будівельних робіт, які можуть виконуватись без дозволу та не потребують вводу в експлуатацію, ми включили в нього роботи по теплоізоляції приватних та багатоквартирних житлових будинків», – зазначив Парцхаладзе.

No Comments

Post a Comment