Через відсутність теплоізоляції стін або використання неякісних матеріалів приватний будинок втрачає від 30 до 40% тепла

За оцінками експертів Національної енциклопедії будівництва ProfiDom.com.ua, через стіни, фундамент, дах та інші точки тепловтрат у приватному будинку втрачається до 50% тепла. При цьому від 30 до 40% – через стіни. Щоб переконатися в цьому, достатньо провести термограму не утепленого будинку, і ви на власні очі побачити яскраві сектори на його стінах, через які тепло виходить назовні.

Причиною втрати тепла через стіни може бути і їх неякісна теплоізоляція. Це може бути пов’язано з неякісним монтажем, поганою обробкою стиків, порушенням технології або застосуванням неякісних матеріалів.

В групі компаній «Століт» вважають, що теплоізоляція будинку дуже відповідальна справа, а тому не варто використовувати неякісні матеріали.

«В зимовий період втрати тепла у приватному будинку можуть в рази перевершити суму коштів, які вдалося зекономити при купівлі неякісних енергозберігаючих матеріалів, а з кожною наступною зимою ці втрати будуть рости як сніговий ком», – говорить провідний спеціаліст «Століт» Сергій Шпак.

Для якісного фасадного утеплення одно-двоповерхового будинку він рекомендує пінопласт «Століт ПСБ-С-25», який має достатній рівень  механічної міцності та хороші показники термозахисту.

No Comments

Post a Comment