Закон, що передбачає впровадження енергетичних сертифікатів

«Вже з 23 липня починає діяти закон про енергоефективність будівель, і одна з важливих ініціатив в рамках цих змін – впровадження і розробка енергетичних сертифікатів. Завдяки процедурі сертифікації енергоефективності власники будівель отримають повну інформацію про обсяги споживання енергоресурсів, можливе зменшення та рекомендації щодо підвищення енергоефективності. У підсумку це дозволить економити близько 10% енергії щороку», – повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, інформує прес-служба Мінрегіону.

Читайте також: Мінрегіон включив утеплення житлових будинків до переліку нескладних будівельних робіт, які не потребують дозволів

Сертифікація енергоефективності є обов’язковою для всіх об’єктів нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту, окрім невеликих об’єктів із незначним класом наслідків (СС1). Вона здійснюється незалежним енергоаудитором, за результатами якої складається енергетичний сертифікат. Він є складовою частиною будівельного паспорта об’єкта будівництва і діє протягом 10 років.

No Comments

Post a Comment