ЗАВДЯКИ ПРОГРАМІ «ТЕПЛИХ КРЕДИТІВ» УКРАЇНА У 2017 РОЦІ СКОРОТИЛА НА 6 МЛРД.М.КУБ. СПОЖИВАННЯ ГАЗУ

У 2017 році в Україні населення, бюджетні установи та підприємства теплокомуненерго спожили газу на 6,02 млрд. м.куб. або на 25% менше, ніж у 2014 році.

Про це свідчать дані, отримані Держенергоефективностю від НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Укртрансгаз», повідомляє портал Житло.in.ua.

Найкраща динаміка спостерігається у бюджетній сфері, яка за 3 роки скоротила використання газу на 26%: з 0,67 млрд. м.куб. до 0,50 млрд. м.куб.

Також, за відповідний період значно зменшено споживання газу населенням – на 25% (з 15,05 млрд. м3 до 11,23 млрд. м.куб.) та підприємствами теплокомуненерго – на 24% (з 8,59 млрд. м.куб. до 6,56 млрд. м.куб.).

На думку експертів, економії сприяли удосконалення законодавчої бази, реалізація Урядової програми «теплих кредитів» та збільшення частки альтернативних джерел енергії.
Вплив урядової програми на зростання виробництва енергозберігаючих матеріалів прокоментував провідний спеціаліст «СТОЛІТ» Сергій Шпак:

«Для вітчизняних підприємств, які спеціалізуються на виробництві енергозберігаючих матеріалів цінність урядової програми «теплих кредитів» полягає не лише в економії коштів населення та бюджетних установ на опаленні та скороченні обсягів імпорту газу, а й у зростанні обсягів власного виробництва, створенні нових робочих місць».

Він також повідомив, що за період дії програми «теплих кредитів» лише в минулому році за цією програмою компанією було виготовлено і реалізовано населенню та бюджетним установам 84 тисячі квадратних метрів матеріалів для утеплення будівель.

No Comments

Post a Comment