ГРАФІТОВИЙ ПІНОПЛАСТ СТОЛІТ BLACK EPS 60

Серед марок пінополістирольних плит СТОЛІТ відтепер є довгоочікувана позиція – графітовий пінопласт Століт Black. Пінопласт є найпопулярнішим матеріалом для утеплення. Найчастіше його використовують для утеплення стін, але також добре він підходить в якості теплоізоляції перекриттів, покрівель, підлог, та цоколів. Графітний пінополістирол є вдосконаленою похідною традиційного білого пінопласту, тобто експандованого полістиролу (позначається як EPS). У білому теплова ізоляція досягається завдяки тому, що понад 95% його обсягу складають повітряні порожнечі. У графітному коефіцієнт теплоізоляції поліпшений завдяки домішкам графіту.

Коефіцієн теплопровідності графітного пінопласту
Коефіцієнт теплопровідності є найбільш важливим параметром, який об’єктивно характеризує ізоляційні матеріали. Чим нижче значення коефіцієнта теплопровідності (λ), тим краще термоізоляція. Застосування графіту в процесі виробництва чорного пінополістиролу дозволяє виготовити плити з коефіцієнтом λ – від 0,029 до 0,033 Вт/(мК). У стандартних білих листах досягнення такої теплоізоляції, є неможливим з технологічних міркувань, отже, необхідно застосування більш товстих шарів утеплення.

Графітний пінопласт, товщина шару утеплення
Використання графітного пінопласту замість білого мінімізує ізолюючий шар, оптимізуючи його ефективність. І саме це питання найбільше стимулює попит на нього. Однак в ситуаціях, де товщина утеплювача не має такого великого значення для зовнішнього вигляду будівлі, як і раніше застосовується білий пінопласт.

Як клеїти графітний пінопласт?
Буває, що підрядники відмовляються працювати з графітний пінопластом. Обгрунтовуючи своє рішення тим фактом, що цей матеріал важко приклеювати. Так ось, графітний пінопласт дійсно характеризується меншою адгезію при використанні традиційних клейових сумішей. Тому перед нанесенням на плиту клею, слід обробити її поверхню абразивним папером або дротяною щіткою. Іншим методом успішного приклеювання графітного пінополістиролу є використання міцніших клеїв або призначених для приклеювання саме цього матеріалу.

Графітний пінопласт і сонячне світло.
Цей тип пінопласту, з огляду на темний колір, може сильно нагріватися під дією інтенсивного сонячного світла.   Це призводить до високих внутрішніх напружень у плитах, і як наслідок – до деформації плит. Між ними утворюються щілини, а свіжоприклеєні плити можуть навіть відірватися від стіни. Тому при виконанні робіт по утепленню необхідно захищати фасад від прямих сонячних променів, наприклад, використовувати захисну  сітку на риштуваннях. При транспортуванні та зберіганні також  захищати від попадання прямих сонячних променів.

«Суміш С» та «Суміш С+» ТМ «СТОЛІТ»  ідеально підходять для роботи з графітним пінопластом. Використовується як для приклеювання, так і для улаштування гідрозахисного армуючого шару в системах теплоізоляції

Переваги графітного пінополістиролу:

  • кращі теплоізоляційні властивості при меншій товщині теплоізоляції, приблизно на 25% в порівнянні з традиційними білими плитами EPS;
  • можливість зменшити шар теплоізоляції;
  • більший термін служби і підвищена стійкість до ультрафіолетового випромінювання.


Чекаємо Вас на наших представництвах!

No Comments

Post a Comment